Klinmam
Klinmam > O společnosti

O společnosti

Společnost KLINMAM s.r.o., založena již v roce 1991, patří mezi největší a nejvýznamnější výrobce textilních ložních výrobků a doplňků v České republice. Společnost vyrábí široký sortiment prošívaných přikrývek, polštářů, podložek, matrací a ložních doplňků. K tomu využívá špičkové techniky v oblasti textilní výroby, nejnovější materiály a suroviny vyvinuté renomovanými světovými výrobci z oblasti textilních materiálů.

lůžkoviny klinmam wellness lůžkoviny klinmam wellness thinsulate klinmam lůžkoviny klinmam thinsulate lůžkovina

Společnost KLINMAM přichází s novým pohledem na kulturu spaní a do ložnic přináší nové prvky představující zásadní obrat v chápání významu kvalitních ložních výrobků pro zdravý a příjemný spánek. Moderní ložní výrobky se dnes stávají součástí zdravého životního stylu. Součástí výrobních činností je také uplatňování politiky ochrany životního prostředí.

Společnost Klinmam přináší do Vašich ložnic nejmodernější trendy v oblasti spaní, které jsou synonymem zdravého životního stylu, a zajistí tak Váš příjemný a posilující spánek spolu se správnou regenerací Vašeho organismu.

 

 

Klinmam nabízí ucelený program luxusní produktové řady Klinmam Wellness, zahrnující široké spektrum lůžkovin, které splní přání a požadavky každého zákazníka.

Inovatvní a moderní lůžkoviny pro příjemný a posilující spánek...

 
     
výrobková řada Klinmam matrace  

Klinmam přináší ucelený program luxusní produktové řady Klinmam matrace, která zahrnuje široké spektrum matrací  navržených pro potřeby nejrůznějších skupin uživatelů.

Pro zdravé spaní celé Vaší rodiny...

 

Ložní výrobky  i matrace neustále inovujeme a zdokonalujeme v souladu s moderními evropskými trendy. Jsou výsledkem vlastního vývoje včetně konstrukčního řešení polštářů, přikrývek a matrací. Díky tomu jsme specializovali a vyprofilovali lůžkoviny a matrace pro všechny skupiny uživatelů.

Filosofií společnosti je orientace na zákazníka, na jeho spokojenost s výrobky a službami. Pohodlí, zdravý a spokojený spánek to jsou synonyma ložních výrobků společnosti KLINMAM. Této filosofii jsou podřízeny všechny aktivity ve společnosti a na jejím základě je také budována firemní značka jako značka kvality. Nadstandardní zákaznický servis obsahuje m.j. podrobné informace o výrobcích a jejich ošetřování, poradenství a spolupráci v oblasti podpory prodeje.

7důvodů proč si zvolit výrobky Klinmam

  • Více jak 20 let na trhu

  • Tradiční a český výrobce lůžkovin

  • Široký sortiment produktů

  • Materiály prvotřídní kvality

  • Vysoká jakost zpracování

  • Moderní design dle aktuálních trendů

  • Nadstandardní zákaznický servis

  • Záruční lhůta 24 měsíců

naši partneři