Klinmam
Klinmam > Jak vybírat polštáře

Jak vybrat anatomický polštář

Všechny anatomické polštáře z kolekce jsou konstruovány tak, aby bylo možné je používat při všech režimech spánku (na boku, na zádech) při současném zachování maximálních možných ortopedických vlastností. Navíc jsou všechny naše polštáře opatřeny luxusní potahovou látkou s možností praní na 60 °C, což je plně dostačující pro zachování nejvyšší možné hygieny. Luxusní potahová tkanina MicroCare má vlákna ošetřena antimikrobiální nanotechnologií ArgentanoTM s ionty stříbra, která je navíc dermatologicky testována. Přináší tak do Vaší ložnice maximální hygienu a svěžest.

Pro maximální komfort a ortopedické vlastnosti jsou nejvhodnější polštáře z viskoelastické paměťové pěny, známé také jako „líná pěna“, které podporují oporu krční páteře a omezují tlak, čímž nenarušují krevní oběh. Polštáře mají výbornou tvarovou paměť a při kontaktu s lidským tělem optimalizují svoji tuhost podle stupně absorbovaného tepla.

Jsou vhodné pro ženy, muže i děti. Polštáře jsou dodávány v nejoblíbenějším a nejrozšířenějším typu tuhosti – střední tuhost.

Pro osoby preferující spíše pružnější a tužší polštáře jsou v kolekci umístěny polštáře z vysoce odolné a pružné studené pěny. Pevnost jádra polštáře umožňuje zaujmout anatomicky správnou polohu hlavy, krku a šíje jak při spánku na zádech, tak i na boku. Tento typ polštářů je navíc doplněn jemnou masážní profilací jádra. Polštáře jsou určeny především pro muže a ženy.

Polštáře z elastické pěny Flexifoam® zajišťují optimální poddajnost a pružnost.Jsou ideální především pro spaní na boku. Vhodné jsou ale také například na cestování. Zajišťují optimální polohu krční páteře pro zdravý spánek.

naši partneři