Klinmam

Kontakt

+420 731 530 862
i n f o @ k l i n m a m . c z
Aktuality > Zdravý zimní spánek

Zdravý zimní spánek

28. 11. 2013

Každý z nás potřebuje odpočinek k načerpání sil do nového dne. Příjemný a klidný spánek však ovlivňuje řada faktorů od teploty v místnosti až po správný výběr lůžkovin. Kvalitu a více než 20 let zkušeností spojila společnost Klinmam ve svých kolekcích lůžkovin WELLNESS. Pro zimní období a zimomřivé uživatele vyvinula vysoce hřejivé přikrývky, díky kterým se v noci nebude budit chladem.

Trendem dnešní doby jsou lehké, splývavé přikrývky, které však zároveň zahřejí a dokáží člověka obejmout a vytvořit iluzi „duchny“. Velmi důležitá je i jejich náplň. Dnes jsou nejběžnější dutá vlákna, která dobře izolují teplo. Díky své úpravě jsou odolná vůči mikroorganismům (bakteriím, plísním, roztočům) a vhodné i pro alergiky. Přikrývky Klinmam Wellness všechny tyto požadavky splňují a v kolekci vysoce hřejivého programu můžete vybírat z několika variant.

Exklusivní a extrémně lehkou přikrývku této řady představuje Klinmam Thinsulate. Je zhotovena z nejkvalitnější dlouhovláknité bavlny, zajišťuje výbornou prodyšnost a odolnost proti vlhkosti. V náplni přikrývky jsou použita vlákna ThinsulateTM, která se vyznačují vysokou odolností proti opotřebení a vysokou hřejivostí při minimálním objemu náplně.

Z jemné luxusní tkaniny ze 100% česané bavlny je ušita elegantní přikrývka Klinmam Dreamfil, která nabízí svému uživateli jedinečnou lehkost, vzdušnost a hřejivost díky trojrozměrným vláknům Fillwell® Dreamfill v náplni.

Pro chladnější prostředí a milovníky objemnějších přikrývek je určena přikrývka Klinmam Milenium Duo s dvouvrstvou náplní. Zajišťuje vysoký komfort spaní i díky bavlněné tkanině v saténové úpravě.

Přikrývky Klinmam Wellness jsou dodávány buď samostatně nebo se zipovým polštářem se snímatelným, samostatně pratelným obalem. Polštáře se vyznačují svojí pružností, měkkostí a tvarovou stálostí. Přikrývky jsou dodávány ve standardních rozměrech 135 x 200 cm, 135 x 220 cm, 200 x 220 cm, standardní rozměry polštářů jsou 50x70 cm a 70x90 cm.

Společnost KLINMAM czech působí na českém trhu již více než 20 let. Celou dobu své existence se zaměřuje na moderní kulturu spaní, která do ložnic přináší novou kvalitu, založenou především na komfortu, příjemných pocitových vjemech a vysoké hygieně. To je zásluhou vhodně zvolených materiálů s jedinečnými užitnými vlastnostmi a jejich profesionálního zpracování.

naši partneři