Klinmam

Kontakt

+420 731 530 862
i n f o @ k l i n m a m . c z
Aktuality > Zdravé spaní našich dětí

Zdravé spaní našich dětí

16. 09. 2013

Klinmam, tradiční výrobce lůžkovin v České republice, myslí ve své kolekci i na ty nejmenší. Pro klidný spánek našich dětí vytvořil kolekci dětských přikrývek a polštářů, které splňují vysoké hygienické standardy a utváří příjemné prostředí v lůžku.

Dětské lůžkoviny Klinmam jsou vyrobeny z pečlivě vybraných zdravotně nezávadných materiálů, které zaručují maximální ochranu před mikroorganismy a udržují vysokou hygienu v lůžku. Lůžkoviny splňují přísné mezinárodní normy pro ekologii textilu a jsou nositeli mezinárodní pečeti kvality Öko-tex Standard 100, který zaručuje zdravotní nezávadnost produktů.

Lůžkoviny do dětské postýlky nemusíte vybírat pouze ze standardní nabídky. Volit můžete jakoukoli variantu z kolekce Klinmam WELLNESS. Standartní rozměry dětských lůžkoviny jsou přikrývka 90 x 135 cm a polštář 40 x 60 cm, nabízíme také možnost zhotovení rozměrů přikrývky na míru podle vašeho přání.

Možnost praní na 60-95°C zajišťuje vysoký hygienický standard. Přikrývky jsou plněny značkovými vlákny Fillwell® HCS, které jsou odolné vůči mikroorganismům. Polštáře zajišťují pohodlnou oporu hlavy dítěte díky směsi polyesterových kuliček a polyuretanových tyčinek, které zajišťují jejich pružnost a měkkost.

Společnost KLINMAM czech působí na českém trhu již více než 20 let. Celou dobu své existence se zaměřuje na moderní kulturu spaní, která do ložnic přináší novou kvalitu, založenou především na komfortu, příjemných pocitových vjemech a vysoké hygieně. To je zásluhou vhodně zvolených materiálů s jedinečnými užitnými vlastnostmi a jejich profesionálního zpracování.

 

naši partneři