Klinmam

Kontakt

+420 731 530 862
i n f o @ k l i n m a m . c z
Aktuality > Zatočte s nezvanými hosty

Zatočte s nezvanými hosty

27. 01. 2014

Trpíte alergiemi a toužíte po klidném a zdravém spánku? Klinmam Wellness vám nabízí lůžkoviny z vyvařovacího programu, které jsou vysoce odolné vůči mikroorganismům a lze je prát až na 95°C.

Přikrývky kolekce Klinmam z vyvařovacího programu splňují požadavky, které jsou v dnešní době na lůžkoviny kladeny. Jsou lehké, splývavé, udržují stálou teplotu v lůžku a dokáží člověka obejmout a vytvořit iluzi „duchny“. Důraz je kladen i na náplň přikrývek. V dnešní době jsou nejběžnější dutá vlákna, vzhledem ke svým výjimečným vlastnostem. V náplni přikrývek z vyvařovacího programu jsou použita vlákna Fillwell ® HCS s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi a vysokou odolností vůči mikroorganismům.

Luxusní saténovou úpravu nabízí přikrývka Klinmam Family, která je charakteristická materiálovou stálostí a vysokým komfortem.

Kolekci doplňuje přikrývka Klinmam, která je již 11 let oceňována značkou kvality Czech Made. Přikrývka, která je velmi využívaná nejen v domácnostech, ale i zdravotnických a ubytovacích zařízeních, vyniká vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi, vysokou životností a materiálovou stálostí.

Všechny výrobky jsou oceněny mezinárodním certifikátem ekologie textilu ÖKO-TEX Standard 100, který zaručuje zdravotní nezávadnost produktů a šetrnost k životnímu prostředí.

Přikrývky Klinmam Wellness jsou dodávány buď samostatně nebo se zipovým polštářem se snímatelným, samostatně pratelným obalem. Polštáře se vyznačují pružností, měkkostí a tvarovou stálostí.

Přikrývky jsou dodávány ve standardních rozměrech 135 x 200 cm, 135 x 220 cm, 200 x 220 cm, standardní rozměry polštářů jsou 50 x 70 cm a 70 x 90 cm.

Společnost KLINMAM působí na českém trhu již více než 20 let. Celou dobu své existence se zaměřuje na moderní kulturu spaní, která do ložnic přináší novou kvalitu, založenou především na komfortu, příjemných pocitových vjemech a vysoké hygieně. To je zásluhou vhodně zvolených materiálů s jedinečnými užitnými vlastnostmi a jejich profesionálního zpracování.

naši partneři