Klinmam

Kontakt

+420 731 530 862
i n f o @ k l i n m a m . c z
Aktuality > Klidná noc v horkých dnech

Klidná noc v horkých dnech

16. 09. 2013

V létě vás může rušit ze spánku pocit horka. Toto riziko omezíte nejen kvalitními izolacemi stavby, ale také vhodným výběrem přikrývky. Toužíte se dobře vyspat i v létě? Potom sáhněte po přikrývce Klinmam.

Klinmam Czech nabízí přikrývky z letního programu Klinmam Wellness, které za použití speciálních materiálů dosahují unikátních vlastností, v horkých letních měsících vítaných. Přikrývka Klinmam LYOCEL je vyrobena z čistých lyocellových vláken, vysoce prodyšného přírodního materiálu s výborným pohlcováním a odvodem vlhkosti.

Řadu doplňuje Klinmam COOLMAX, využívající dutých vláken, která rychle odvádějí pot od těla a z lůžka. Použitá speciální vlákna Cirrus® mají dlouhodobé antimikrobiální účinky.

Přikrývky Klinmam Wellness mají menší hřejivost a jejich předností je rychlý odvod vlhkosti z lůžka, vytváří se příjemné a suché mikroklima. Jsou hebké na omak, mají antibakteriální vlastnosti a jsou vhodné i pro alergiky. Neomezují se jen na snížení hmotnosti náplně, příjemné spaní v teplém období zaručují díky  materiálům použitým pro povrchovou tkaninu a náplň.

 

naši partneři